e-mail: predaj@centrumbiomasy.sk, phone: +421 917 914 489
Košík je prázdny...
0.00

Buderus

Buderus Logatherm WPLS.2


Typ: Logatherm WPLS.2, Druh paliva: Elektro, Výkon: 2, 4, 8, 11 a 15 kW

Dostupnosť: Na objednávku

Cena na vyžiadanie
Opýtať sa na cenu


Popis

Logatherm WPLS.2

 Nové tepelné čerpadlo WPLS.2 je k dispozícii vo výkonových veľkostiach 2, 4, 8, 11 a 15 kW.Verzia s označením light slúži len ako doplnkový zdroj tepla a nie je schopná chladenia, verzia comfort môže slúžiť ako samostatný zdroj tepla a je schopná aj chladenia.  Logatherm WPLS.2 sa skladá z vnútornej jednotky a z vonkajšej jednotky. Obidva prístroje sú spojené potrubiami s chladivom. Ako vnútorná jednotka sú možné štyri varianty: monoenergetický, bivalentný, veža alebo solárna veža.

 Vonkajšia jednotka:

Nový systém tepelného čerpadla má modulačnú vonkajšiu jednotku, takže výkon tepelného čerpadla sa vždy prispôsobí potrebe vo vykurovacom systéme a je stále zabezpečené kúrenie a príprava teplej vody. Nové tepelné čerpadlo WPLS.2 je k dispozícii vo výkonových veľkostiach 2, 4, 8, 11 a 15 kW.

 Všetko v jednom – veža:

Ktorá zo štyroch vnútorných jednotiek je pre vás vhodná závisí od vašich individuálnych potrieb vykurovania a prípravy teplej vody. Pri kompaktnom, priestorovo úspornom vežovom riešení so 190 l zásobníkom teplej vody sú všetky systémové komponenty už integrované. Voliteľne je veža s doplňujúco zabudovaným solárnym výmenníkom tepla. Pomocou neho sa teplá voda zohrieva prostredníctvom solárneho vykurovacieho hada. Tak využívate ďalší zdroj obnoviteľnej energie.
Logatherm WPLS.2 je riadený regulačným systémom Logamatic EMS plus v kombinácii s Logamatic web KM200 dokonca aj cez internet.

 Ľahká obsluha:

S prehľadným displejom a ovládaním jedným  gombíkom ovládacej jednotky Logamatic HMC300 sa Logatherm WPLS.2 perfektne nastaví na váš individuálny komfort vykurovania. Regulácia je váš expert pre systémovú integráciu moderných a obnoviteľných zariadení na výrobu tepla.

 Pripojenie do celosvetovej siete:

Spojenie s internetom získava čoraz viac na význame aj u vykurovacej techniky. Vďaka inovatívnej technike Buderus môže byť stále viac zariadení na výrobu tepla spojených s internetom a úplne komfortne ovládaných pomocou inteligentného telefónu alebo PC-tabletu.

 Logamatic web KM200/EasyControl:

Prídavný prístroj Logamatic web KM200 umožňuje reguláciu a diaľkovú kontrolu vykurovacieho zariadenia prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu. S nimi funguje komunikácia medzi regulačným systémom Logamatic EMS resp. EMS plus vrátane vykurovacích okruhov a solárnych údajov úplne hladko.

Detailné info

Systémová
Výrobca Buderus
Názov Buderus Logatherm WPLS.2
Typ Logatherm WPLS.2
Hmotnosť 60 Kg
Záruka 24 mesiacov
Bez názvu
Druh paliva Elektro
Výkon 2, 4, 8, 11 a 15 kW