e-mail: predaj@centrumbiomasy.sk, phone: +421 917 914 489
Košík je prázdny...
0.00

SOLARFOCUS

Fotovoltaický panel 225W


Typ: Fotovoltaický panel PV-Module

Dostupnosť: Na objednávku

Cena na vyžiadanie
Opýtať sa na cenu


Popis

Vedeli ste, že nám slnko dodáva dostatok energie za 3 hodiny na pokrytie ročných energetických požiadaviek celej zemskej populácie? Pre optimálne využitie tejto energie sa využívajú fotovoltaické moduly na výrobu elektrickej energie a tepelné slnečné kolektory sa používajú na vykurovanie domácej vody alebo podporných vykurovacích systémov. profesionálna inštalácia fotovoltaického systému

SOLARFOCUS ponúka solárne moduly s najvyššou kvalitou. Fotovoltaické moduly sú riadené podľa najprísnejších kritérií.
    
Moduly obsahujú najdôležitejšie záruky na produkty a výkonové záruky. Špičkové výkony pri nízkej intenzite svetla sú dokázané dlhodobým meraním výnosov.

Solárne systémy sú dodávateľmi energie do budúcnosti

Stále viac ľudí sa rozhodne stať sebestačnými a nezávislými od externých poskytovateľov. Okrem obmedzených alebo neistých zdrojoch energie má svet s vetrom, vodou a slnečnej energie neprebernú zásobáreň alternatívnych dodávateľov energií. Kúzelné slovo nového energetického veku je slnečné.

V strednej Európe slúži 950 až 1 500 kWh slnečnej energie na slnečnú energiu za meter štvorcový za rok. Potenciál slnečnej energie je teda väčší ako súhrn všetkých ostatných obnoviteľných energií.

So solárnymi systémami sa môže generovať buď teplo, alebo elektrina. Na výrobu tepla na teplú vodu alebo na vykurovanie sa používajú tepelné slnečné kolektory. FV moduly sa používajú na výrobu elektriny na pokrytie vlastnej spotreby alebo na napájanie do rozvodnej siete.

Pre najlepšie použiť voľnú energiu zo slnka, SOLARFOCUS odporúča kombinácia solárnych kolektorov na ohrev vody a podporu vykurovania a samostatný fotovoltaického zariadenia pre pokrytie rozpočtu prúd. To umožňuje každému systému s max. Účinnosť a zákazník profituje predovšetkým z voľnej energie slnka.

Detailné info

Systémová
Výrobca SOLARFOCUS
Názov Fotovoltaický panel 225W
Typ Fotovoltaický panel PV-Module
Záruka 120 mesiacov
Špecifikácia